Haber

Derya Freeci, Kuruçeşme Açıkhava konserinde hayranlarını eğlendirdi

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Derya Freecı, eşsiz İstanbul manzarasında vereceği Kuruçeşme Açık Hava konseriyle ilgili şunları söyledi: “Çok heyecanlıyım.

Harika bir ekiple çok iyi hazırlandık. Konserimin olmazsa olmazı mendildir. Tek istediğim hayranlarımı eğlendirmek ve mutlu etmek. Her şey onlar için” dedi.

“ÖDÜLÜN İZLEYİCİYE NE VERDİĞİYİ KABUL EDİYORUM”

Sonbaharda yeni çalışmaların olacağı söylentisini veren Özgürcı, kendisi hakkında yapılan ‘arabesk kraliçesi’ yorumuna, “Bu konuda yorum yapmam doğru olmaz.

Dinleyici ne ödül verirse onu kabul ediyorum. Ne isterlerse” dedi.

“BU AKŞAM DAMAR YOLUNU AÇACAĞIZ”

Freeman ilk kez Kuruçeşme Açık Hava konserinde seyirciyle buluştu. Akılda kalıcı ‘Deme’ kesimiyle müzikseverleri selamlayan ünlü sanatçı, “Biraz romantik, biraz buruk, biraz da eğlenceli bir gece olacak.

‘Ben gerçek veterinerim’ diyenler burada mı? “Bu gece damarı açacağız” sözleriyle alkışlandı.

Sesi kadar şıklığıyla da gözlere hitap eden sanatçı, Cihan Nacar imzalı iki farklı sahne kostümüyle hayranlarını büyüledi.

Arabesk müziğin derin duygularını ve özgün biçimini en güçlü şekilde hayranlarına yansıtan Özgürcı, gönüllerde iz bıraktı.

Hit müziğinin yanı sıra İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Bergen ve Yıldız Tilbe gibi ustaların müziklerine de yer veren sanatçı, adeta arabesk’i Boğaz’a taşıdı.

2,5 saat sahnede kalan Derya Freeci, İstanbul’un eşsiz manzarasında doyumsuz bir müzik şölenini geride bıraktı.

Kaynak: Dergi / Yeni

dumlupinarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu