Haber

Bayraklı ‘Atatürk’te birleşti – Sokaktan sokağa 19 Mayıs coşkusu!

Bayraklı Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilçe genelinde büyük coşku yarattı. Önder Serdar Sandal, akşam saatlerinde kurulan araç konvoyunda marşlar ve müzik eşliğinde tüm mahalleleri gezdi. “Vatan, Millet, Atatürk” konvoyunu balkonlarında karşılayan Bayraklı halkı, bayram sevincini bayraklarıyla paylaştı.

BALKONLARA KOŞUYORLAR

19 Mayıs’ı çeşitli etkinliklerle kutlayan Bayraklı Belediyesi, Vatan, Millet ve Atatürk konvoyuyla bayram coşkusunu ilçenin dört bir yanına yaydı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, eşi Aylin Sandal, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin ve meclis üyeleri; Balonlar ve bayraklarla süslenen otobüsle mahalleleri gezerek, marşlar ve müzik eşliğinde Bayraklıların bayramını kutladı. Konvoyu balkonlarında karşılayan vatandaşlar da bu coşkuya ortak oldu. Araç sürücüleri korna çalarak takviye güç verdi. Bazı noktalarda meşaleler yakıldı. 30 araçlık konvoy yaklaşık 6 saat sürdü.

SANDALETTEN GENÇLERE MESAJ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Ülkemizin geleceği olan gençler, kendi geleceklerini aydınlatacak, kendi kaderlerini belirleyecek, Atatürk’ün çizdiği yolda her zamankinden daha güçlü ve inançlı yürüyeceklerdir! Ulu Önder’in gençlere armağan ettiği bu mübarek günde bayram sevincini Bayraklı’nın dört bir yanında yaşadık. Balkonlarından ve araçlarından bizlere destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BAYRAKLI SAHİLİNDE FESTİVAL OLDU!

Bayraklı Belediyesi’nin 19 Mayıs şenlikleri kapsamında Bayraklı Sahili’nde de renkli görüntüler yaşandı. Zumba show, ayak tenisi, halat çekme, mısır deliği turnuvaları, stepboard show, çember atma yarışması, anne-çocuk voleybolu, baba-oğul futbolu, tekvando, güreş ve basketbol turnuvaları gün boyu site sakinlerine keyifli dakikalar yaşattı. bölge.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu